Sveikas atvykęs į Hogvartsą - burtų ir kerėjimo mokyklą.

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  GalleryGallery  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Št. 11 07, 2009 10:27 pm

http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test :D

Mano toks:

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Barbora. Sulaukiau 1 metų. Bet kai kurie blogiukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti tiesa. Kiti niekšai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik neapgaulė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip aš, imu staugti kaip zebras ir pasislepiu už televizoriaus. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi tualete! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški keistuolių keistuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra uždavinys. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Cicinas yra tikras antis, 69 danguje dainuoja blogiau negu žalgeris, o Butkutė - apskritai kiaulė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas žaidžiu tenisa, o per pertraukas šaukiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip mokykloje, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kiaulių gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo cepelinai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nauja raketė. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Amerikoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Jurkutė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 2 litų. Mielas Seneli, nebūk pėlė, išpildyk mano prašymą!

Tavo neįdomus, medinis ir lenktas Barborytė.
Atgal į viršų Go down
Mic Kroft
Grifų Gūžtos Trečiakursis

Amžius (veikėjo) : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Št. 11 07, 2009 10:46 pm

Mano vardas karolina mikalajūnaitė. Sulaukiau 8 metų. Bet kai kurie negeri manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nemeluoti. Kiti pusprociai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik bbz. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip zmogus, imu staugti kaip lape ir pasislepiu lagamine. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po vonia! Nes mano tėvai yra nenormalus. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški psihai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra bbz. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad edmundas kucinskas yra tikras kate, yva dainuoja blogiau negu lietuviai, o natalija zvonke - apskritai kregzde. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas siku, o per pertraukas plika atienu i mokykla. Mokykloje aš jaučiuosi kaip mokykloi, o namuose tupiu kamputyje kaip pele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai vezys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo bulviu kose tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik naujas tuoletas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet azijoi? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip virgilijus blekaitis. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 56 litų. Mielas Seneli, nebūk pimpis, išpildyk mano prašymą!

Čia mano klasiokė burėsi, tuoi as savo idesiu :D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Claudia Hensog
Klastūnyno Penktakursis
Klastūnyno Penktakursis

Amžius (veikėjo) : 27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Št. 11 07, 2009 10:55 pm

Mano vardas Gerda. Sulaukiau 5 metų. Bet kai kurie Debilai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Kliedi. Kiti Hamai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Išdavystė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Šūdas, imu staugti kaip karvė ir pasislepiu po spinta. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po knyga! Nes mano tėvai yra Invalidai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Čiupakabros. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra gyvenimas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Minedas yra tikras Katė, Neo dainuoja blogiau negu Žalgiris, o Yva - apskritai varna. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas pc, o per pertraukas kalbu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Afganistane, o namuose tupiu kamputyje kaip skruzdelė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai užeinantis psichas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo riebi mėsa xD tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik dar vienas kompas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Burokas, ramus (-i) kaip Stalas ir išmintingas (-a) kaip Nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 9 litų. Mielas Seneli, nebūk kiaulė, išpildyk mano prašymą!

Tavo šlykštus, negražus ir idiotiškas šlykštukas.

Mic Kroft

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Št. 11 07, 2009 10:58 pm

Va ir mano

Mano vardas Jovita. Sulaukiau 12 metų. Bet kai kurie Durniais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu prasimanyti. Kiti blogi sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apgavyystė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip vilkas, imu staugti kaip vilkas ir pasislepiu spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po lova! Nes mano tėvai yra nenormalūs. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški durni. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Vilius Tarasovas xD yra tikras Šinšila, Mango dainuoja blogiau negu Žalgiris, o Violeta Riaubiškytė(Tarasovienė) - apskritai kalė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek arbūzas, nes per pamokas verkiu, o per pertraukas pradedu verkt xD. Mokykloje aš jaučiuosi kaip smirdančiam tuolete, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkėnas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai roto virusas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo grybų tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik knyga. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Antarktidoi? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip kėdė ir išmintingas (-a) kaip Leo. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra sultys, o kita pusė - druska, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 1000005 litų. Mielas Seneli, nebūk žiurkė, išpildyk mano prašymą!

Tavo mielas, geras ir gražus Jove.
Atgal į viršų Go down
Crystal Kroft
Klastūnyno Trečiakursis
Klastūnyno Trečiakursis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Št. 11 07, 2009 11:30 pm

Mano vardas Toma. Sulaukiau 6 metų. Bet kai kurie Debilais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Sakyti tiesą. Kiti Negerais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Tiesa. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Tėtė, imu staugti kaip Meška ir pasislepiu Balkone. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Spausdintuve! Nes mano tėvai yra Nesveiki. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški nevispročiai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sudėtingiausi. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Cicinas yra tikras Lapė, Mango dainuoja blogiau negu Žalgiris, o Mia - apskritai kalė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Pomidoras, nes per pamokas skaitau, o per pertraukas bučiuojuosi. Mokykloje aš jaučiuosi kaip pupelėje, o namuose tupiu kamputyje kaip utelė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai AIDS. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Vėdarai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Bibliotekoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Starošaitė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Myžalas, o kita pusė - Pupelė, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 13 litų. Mielas Seneli, nebūk Zuikis, išpildyk mano prašymą!

Tavo Šlykštus, Piktas ir Liūdnas Dipsis.
Atgal į viršų Go down
Daniellė Reed
Grifų Gūžtos Penktakursis
Grifų Gūžtos Penktakursis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Sk. 11 08, 2009 5:05 pm

Mano vardas Laura. Sulaukiau 17 metų. Bet kai kurie durniai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudinėti. Kiti neišmanėliai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip bulius, imu staugti kaip lapė ir pasislepiu ant namo stogo. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi mėnulyje! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški visiški keistuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra neįveikiamas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Marijonas Mikutavičius yra tikras krokodilas, Aksom dainuoja blogiau negu sakalai, o Violeta Tarasovienė - apskritai ožka. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek kalafijoras, nes per pamokas klausausi muzikos, o per pertraukas rėkauju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip ant Saulės, o namuose tupiu kamputyje kaip blusa. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kiaulių gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kepenėlės tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Los Andžele? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip poras, ramus (-i) kaip taburetė ir išmintingas (-a) kaip Justas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra degtinė, o kita pusė - pipirai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 158895236 litų. Mielas Seneli, nebūk šūdvabalis, išpildyk mano prašymą!

Tavo pamišusi, nenuorama ir išsiblaškiusi Laurutė.
Atgal į viršų Go down
Mic Kroft

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Sk. 11 08, 2009 8:57 pm

Cia mano mamai toks gavos:

Mano vardas Grazina. Sulaukiau 5 metų. Bet kai kurie brudai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nesakyti tiesos. Kiti begėdžiai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip vyrai, imu staugti kaip tigras ir pasislepiu lovoi. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi spintoi! Nes mano tėvai yra beprociai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški psihai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra zmogus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad merunas yra tikras kate, pikaso dainuoja blogiau negu zalgiris, o yva - apskritai gegute. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas miegu, o per pertraukas kraipau uzpakaly. Mokykloje aš jaučiuosi kaip kapinese, o namuose tupiu kamputyje kaip kaciukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo vedarai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik namas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet prie juros? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulve, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra dektine, o kita pusė - ryziai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 8 litų. Mielas Seneli, nebūk beždzione, išpildyk mano prašymą!

Tavo grazus, blogas ir paklusnus grazinute.
Atgal į viršų Go down
Sunshine Bellamy
Klastūnyno Penktakursis
Klastūnyno Penktakursis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Pir. 11 09, 2009 12:04 am

Mano vardas Viktorija. Sulaukiau 3 metų. Bet kai kurie Dauniai
manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Kliedėtojai. Kiti Karvės sako, kad
ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Cheatas. Tačiau nuo tokių kalbų aš
įsiuntu kaip Karvė, imu staugti kaip Žirafa ir pasislepiu po printeriu.
Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po sofa! Nes mano tėvai
yra Keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui,
yra visiški Keistuuuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra
Hard. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios
muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mantas yra tikras Zuikis, 69
danguje dainuoja blogiau negu Žalgiris, o Irena Starošaitė - apskritai
žirafa. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek kopūstas, nes
per pamokas žaidžiu kašę, o per pertraukas Rėkiu . Mokykloje aš
jaučiuosi kaip Mokykloj, o namuose tupiu kamputyje kaip Šinšila. Ir
bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Kleptomanija. Tačiau mano
tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Šaltibarščiai
tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik
Laptopas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal
galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Egipte? Pažadu, kad
tada būčiau sveikas (-a) kaip Pomidoras, ramus (-i) kaip Sofa ir
išmintingas (-a) kaip Marijonas Mikutavičius. Nors tu turbūt supranti,
kad pusė mano laiško yra Vanduo, o kita pusė - trupininis pyragas,
tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum
padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų dešimt litų. Mielas
Seneli, nebūk raganosis, išpildyk mano prašymą!
Tavo Gražus, Nelaimingas ir Šaunus Viktūūtė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Pir. 11 09, 2009 1:06 am

Mano vardas Simona. Sulaukiau 7 metų. Bet kai kurie Blogiečiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Kalbeti tiesą. Kiti Psichais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Tiesa. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Karlsonas, imu staugti kaip Lape ir pasislepiu Po stalu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Po lempa! Nes mano tėvai yra Durniai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Vorai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Juokai. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Kvailys yra tikras Durnius, Yva dainuoja blogiau negu Zvaigzde, o Joana - apskritai Petinelis. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Morka, nes per pamokas Spotninkas, o per pertraukas Ploju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Laplandijoje, o namuose tupiu kamputyje kaip Juokas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Skleroze. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Jautiena tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik lempa. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Kurvoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Jimaja, ramus (-i) kaip Juokdarys ir išmintingas (-a) kaip Rasa. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Pamazgos, o kita pusė - Brokoliai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 5 litų. Mielas Seneli, nebūk Megstinis, išpildyk mano prašymą!

Tavo Linksmukas, Juokukas ir Noretum Simsa.
Atgal į viršų Go down
Fler Delakur
Grifų Gūžtos Pirmakursis
Grifų Gūžtos Pirmakursis

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Sk. 02 14, 2010 6:32 pm

Mano vardas Fler Delakur. Sulaukiau 16 metų. Bet kai kurie pyzdukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu meluoti. Kiti daunai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik cheatas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Severas Sneipas, imu staugti kaip testralis ir pasislepiu po neregimuoju apsiaustu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po neregimuoju apsiaustu! Nes mano tėvai yra Lunos Geranorės draugai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Lunos Geranorės šeima. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Minedas yra tikras testralis, Likimo Deivės dainuoja blogiau negu Lietuvos Rytas, o Selestina Vorbek - apskritai mandragora. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek ducha, nes per pamokas buriu, o per pertraukas buriu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Mirties Valgytojų irštvoje, apsupta įsiutusių Mirties Valgytojų, o namuose tupiu kamputyje kaip lankutis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai slibinraupiai. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo balandėliaii tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik neregimasis apsiaustas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Egipte? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip morka, ramus (-i) kaip spinta ir išmintingas (-a) kaip Jurgita Jurkutė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra kraujas, o kita pusė - vienaragio ragų milteliai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 litų. Mielas Seneli, nebūk Šiknašaudys Pliurzis, išpildyk mano prašymą!

Tavo graži, meili ir nuostabiausia Fler.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Pir. 02 15, 2010 1:57 am

Pabaiga pas daugelį nejuokinga nes daugelis užsikėlė sumą.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Naujokas
Naujokas

Amžius (veikėjo) : 19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Tr. 06 30, 2010 9:05 pm

Mano vardas Egis. Sulaukiau 69 metų. Bet kai kurie pydarais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti tiesą. Kiti asilais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip barsukas nx, imu staugti kaip lapė ir pasislepiu tūlike. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po kėde blę! Nes mano tėvai yra gėjai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški transeksualai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra neįdomus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad minedas yra tikras asilas, bavarija dainuoja blogiau negu LR, o džiordana - apskritai kalė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas raviu šieną, o per pertraukas dainuoju apie cycį ritiną. Mokykloje aš jaučiuosi kaip tvarte, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkė bliąt. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai erekcijos sutrikimai. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo bananai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik dildo. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet porno filmo filmavime? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agrastas, ramus (-i) kaip kroksas ir išmintingas (-a) kaip Gustavas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra alus, o kita pusė - koksas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 88 litų. Mielas Seneli, nebūk kupranugaris, išpildyk mano prašymą!

Tavo nuostabybiškas, čiulpiamas ir pydarastiškas Egiukas.

Šiaip mano neblogas išėjo. :DDD
Atgal į viršų Go down
Vanessa Meyler.
Klastūnyno Pirmakursis
Klastūnyno Pirmakursis

Amžius (veikėjo) : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   Sk. 07 04, 2010 6:01 pm

Mano vardas Laura. Sulaukiau 18 metų. Bet kai kurie blogiečiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nusišnekėti. Kiti debilai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik klastotė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip labai dažnai, imu staugti kaip tigras ir pasislepiu draugės namuose. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po draugės brolio lova! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški hipiai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra uždavinys. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad R. Cicinas yra tikras liūtas, Yva dainuoja blogiau negu Lietuvos Rytas, o Zvonkė - apskritai višta. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas jodinėju arkliais, o per pertraukas rėkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip savartyne, o namuose tupiu kamputyje kaip peliukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kialių gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo ryžiai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik naujas telefonas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Turkijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip Šapranauskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vynas, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 45 litų. Mielas Seneli, nebūk beždžionė, išpildyk mano prašymą!

Tavo pasipūtęs, nepakartojamas ir gražiausias Laurutė.

Čia geras. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados   

Atgal į viršų Go down

Nori mirti iš juoko? Spausk ant nuorados
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11